Zadbaj o środowisko z Partner 2000 – recykling zużytych tonerów

Katastrofy ekologiczne stają się coraz bardziej oczywiste i zdecydowanie nie możemy
ignorować roli, jaką odgrywa niewłaściwa utylizacja e-odpadów w uwalnianiu toksycznych substancji do środowiska. Kiedy elektroniczne śmieci nie ulegają biodegradacji gromadzą się w środowisku, w glebie, powietrzu, wodzie, a nawet w żywych organizmach
. W dzisiejszych czasach właściwy recykling tonerów jest ważniejszy niż kiedykolwiek, dlatego oferujemy naszym klientom bezpłatny odbiór zużytych tonerów, które następnie zostają zutylizowane we właściwy sposób dla naszej planety!

Elektrośmieci niosą za sobą poważne skutki

Według ONZ w 2021 r. każda osoba na świecie wyprodukowała średnio 7,6 kg e-odpadów, co oznacza, że ​​na całym świecie około 57,4 mln ton zaśmieciło naszą planetę.

Ponadto niewłaściwe obchodzenie się z elektro – śmieciami powoduje utratę rzadkich i cennych surowców, w tym metali szlachetnych jak neodym, który jest niezbędny przy produkcji silników, czy kobalt stosowany w bateriach.

Podejmowanych jest wiele inicjatyw, aby rozwiązać ten narastający problem, ale żadna z nich nie może być w pełni skuteczna bez aktywnej roli i właściwej edukacji konsumentów.

Zmniejszyć swój ślad węglowy z Partner 2000 skup tonerów

Jeśli jesteś naszym klientem skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego bezpłatnego, wydajnego i dobrego dla planety programu recyklingu. Oferujemy nawet możliwość dojazdu do klienta, więc możesz zadbać o środowisko nie ruszając się z domu, czy biura!

Nie nasz klient? Dogadamy się! Dzwoń pod numer dostępny na stronie!